TAŚMY LED STANDARD

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
TAŚMY LED STANDARD

TAŚMY LED - STANDARD DAJĄ MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA ILOŚCI ŚWIATŁA WEDŁUG SWOICH INDYWIDUALNYCH POTRZEB, POMYSŁÓW I WYMAGAŃ PROJEKTOWYCH , BEZ PRZEPŁACANIA. MOŻEMY RÓWNIEŻ WYBRAĆ BARWĘ PODKŁADU TAŚMY, KTÓRA NAJBARDZIEJ BĘDZIE PASOWAŁA DO PODŁOŻA, Z TRZECH DOSTĘPNYCH "PODKŁAD BIAŁY, BRĄZOWY LUB CZARNY". OŚWIETLAJ TO CO CHCESZ, JAK CHCESZ I ILE CHCESZ...

TAŚMY LED - STANDARD DAJĄ MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA ILOŚCI ŚWIATŁA WEDŁUG SWOICH INDYWIDUALNYCH POTRZEB, POMYSŁÓW I WYMAGAŃ PROJEKTOWYCH , BEZ PRZEPŁACANIA. MOŻEMY RÓWNIEŻ WYBRAĆ BARWĘ PODKŁADU TAŚMY, KTÓRA NAJBARDZIEJ BĘDZIE PASOWAŁA DO PODŁOŻA, Z TRZECH DOSTĘPNYCH "PODKŁAD BIAŁY, BRĄZOWY LUB CZARNY". OŚWIETLAJ TO CO CHCESZ, JAK CHCESZ I ILE CHCESZ ŚWIATŁEM LED NA WYMIAR.

Więcej

TAŚMY LED STANDARD W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • PODKŁAD BIAŁY
    TAŚMY LED STANDARD Z PODKŁADEM BIAŁYM NAJLEPIEJ PASUJĄ DO MEBLI JASNYMI CZY BIAŁYMI FRONTAMI, IDEALNIE KOMPONUJĄ SIĘ Z BIAŁĄ ŚCIANĄ WE WNĘKACH, PODWIESZANYCH SUFITACH ITP.
  • PODKŁAD CZARNY
    TAŚMA LED Z PODKŁADEM CZARNYM TO SPECYFICZNA TAŚMA, KTÓRA IDEALNIE WPASUJE SIĘ W CIEMNE ,NIE KIEDY CZARNE MIEJSCA I POWIERZCHNIE, GDZIE TAŚMA BIAŁA CZY BRĄZOWA BARDZO WYRAŹNIE BY SIĘ ODRÓŻNIAŁA. TAŚMA Z CZARNYM PODKŁADEM TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DO CIEMNYCH POWIERZCHNI GDZIE CHCEMY ŻEBY BYŁA PRAKTYCZNIE CAŁKOWICIE NIEWIDOCZNA.