PROFILE ALUMINIOWE - LUMINES

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
PROFILE ALUMINIOWE - LUMINES

PROFILE LED TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DO TAŚM LED, STOSOWANE RAZEM Z TAŚMAMI DAJĄ ESTETYCZNY WYGLĄD KOŃCOWY ORAZ DZIAŁAJĄ JAKO NATURALNY RADIATOR DLA PASKÓW LED, SKUTECZNIE ODPROWADZAJĄC CIEPŁO WYTWARZANE PRZEZ DIODY LED PRZEZ CO WYDŁUŻAJĄ ICH ŻYWOTNOŚĆ I CZAS ŚWIECENIA. W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY PROFILE FIRMY LUMINES, KLUŚ I TOPMET. PROFILE PO OD...

PROFILE LED TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DO TAŚM LED, STOSOWANE RAZEM Z TAŚMAMI DAJĄ ESTETYCZNY WYGLĄD KOŃCOWY ORAZ DZIAŁAJĄ JAKO NATURALNY RADIATOR DLA PASKÓW LED, SKUTECZNIE ODPROWADZAJĄC CIEPŁO WYTWARZANE PRZEZ DIODY LED PRZEZ CO WYDŁUŻAJĄ ICH ŻYWOTNOŚĆ I CZAS ŚWIECENIA. W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY PROFILE FIRMY LUMINES, KLUŚ I TOPMET. PROFILE PO ODPOWIEDNIEJ KONFIGURACJI I ZMONTOWANIU MOGĄ POSŁUŻYĆ JAKO WOLNO STOJĄCA LAMPKA NOCNA LUB LAMPA WISZĄCA, ORAZ JAKO WIELE INNYCH ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA, NADAJĄC POMIESZCZENIU NIEPOWTARZALNEGO I NOWATORSKIEGO WYGLĄDU. PROFILE LED TO ESTETYKA, PRAKTYKA I DESIGNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Więcej

PROFILE ALUMINIOWE - LUMINES W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • PROFILE ALU LED LUMINES

    PROFILE ALUMINIOWE LUMINES DO TAŚM LED W PODSTAWOWYCH RODZAJACH SUROWYM I SREBNYM ANODOWANYM ORAZ AŻ W 3 BARWACH - CZARNY, INOX, BIAŁY. TERAZ MOŻEMY DOBRAĆ PROFILE WEDLE WŁASNEGO UPODOBANIA, NIE TYLKO OPIERAJĄC SIĘ NA KSZTAŁCIE ALE RÓWNIEŻ NA KOLORZE WYKOŃCZENIA, KTÓRE MOŻEMY JESZCZE BARDZIEJ DOKŁADNIE DOPASOWAĆ DO POWIERZCHNI, NA KTÓREJ MA BYĆ ZAMONTOWANY. ESTETYKA, PRAKTYCZNOŚĆ I EKONOMIA TO TYLKO NIE LICZNE ZALETY PROFILI LUMINES.