OŚWIETLENIE MEBLOWE LED

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
OŚWIETLENIE MEBLOWE LED
Oświetlenie w technologii LED przeznaczona dla branży meblarskiej. Szeroka gama produktów pozwala na swobodny wybór i realizację najbardziej wyszukanych projektów.

OŚWIETLENIE MEBLOWE LED W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • OPRAWY LED
  OPRAWY LED ROZŚWIETLĄ KAŻDE WYBRANE PRZEZ NAS MIEJSCE, NADAJĄC MU STYLU I SWOISTEGO CHARAKTERU. SZEROKIE ZASTOSOWANIE OPRAW LED STWARZA PRAKTYCZNIE NIE OGRANICZONE ZASTOSOWANIE W OŚWIETLANIU I DOŚWIETLANIU.
 • OPRAWY PODSZAFKOWE LED
  OŚWIETLENIE LED SPECJALNIE WYKONANE DO OŚWIETLENIA SZAFEK , BLATÓW I PÓŁEK ITP. NOWOCZESNY WYGLĄD, SMUKŁA BUDOWA, CAŁKOWICIE NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA ŚWIETLNE TO NIELICZNE ZALETY TEGO OŚWIETLENIA.
 • OPRAWY NADSZAFKOWE LED
  NAD SZAFKOWE OŚWIETLENIE LED PODKREŚLA PIĘKNO I MAJESTAT OŚWIETLANYCH MEBLI, JEST ELEMENTEM OŚWIETLENIA OGÓLNEGO, DODATKOWEGO JAK I DEKORACYJNEGO. KAŻDY ZNAJDZIE SWOJE ZASTOSOWANIE W TYM JAKŻE UNIWERSALNYM RODZAJU OŚWIETLENIA LED.
 • ŹRÓDŁA LED DO PÓŁ....
  OŚWIETLENIE LED IDEALNIE DOPASOWANE DO OŚWIETLENIA SZKLANYCH PÓŁEK NADAJĄCE IM NIEPOWTARZALNY WYGLĄD. WYSTĘPUJE W RÓŻNYCH KOLORACH, KTÓRE MOŻNA DOPASOWAĆ DO SWOICH UPODOBAŃ.
 • OŚWIETLENIE LED DO WITRYN
  OŚWIETLENIE LED DO WITRYN WSZĘDZIE TAM GDZIE POTRZEBA PODKREŚLIĆ WNĘKĘ W REGALE CZY PÓŁCE. ŚWIATŁO LED WYEKSPONUJE PIĘKNO MEBLI A ZA RAZEM OŚWIETLI OSZCZĘDZAJĄC NASZĄ ENERGIĘ.
 • OŚWIETLENIE LED DO...
  JESZCZE NIGDY TAK ŁATWO NIE DAŁO SIĘ ROZŚWIETLIĆ SZUFLADY I JEJ ZAKAMARKÓW. TERAZ JUŻ NIE MUSISZ ZAPALAĆ OŚWIETLENIA OGÓLNEGO, ŻEBY ZNALEŹĆ COŚ W SZUFLADZIE. NAJZWYCZAJNIEJ PODCHODZISZ, OTWIERASZ, ŚWIATŁO SIĘ JUŻ PALI. DO TEGO OSZCZĘDNIE I BEZPIECZNIE, BEZ NADMIERNEGO NAGRZEWANIA I WYSOKICH NAPIĘĆ.
 • OŚWIETLENIE LED DO SZAF
  OŚWIETLENIE LED DO SZAF TO PROSTE, OSZCZĘDNE I JAKŻE POMOCNE OŚWIETLENIE. TERAZ NIE MUSIMY JUŻ ZAPALAĆ OŚWIETLENIA GŁÓWNEGO PO TO ABY PRZESZUKIWAĆ NASZE PRZEPASTNE SZAFY.