PROFILE ALU LED LUMINES

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
PROFILE ALU LED LUMINES

PROFILE ALUMINIOWE LUMINES DO TAŚM LED W PODSTAWOWYCH RODZAJACH SUROWYM I SREBNYM ANODOWANYM ORAZ AŻ W 3 BARWACH - CZARNY, INOX, BIAŁY. TERAZ MOŻEMY DOBRAĆ PROFILE WEDLE WŁASNEGO UPODOBANIA, NIE TYLKO OPIERAJĄC SIĘ NA KSZTAŁCIE ALE RÓWNIEŻ NA KOLORZE WYKOŃCZENIA, KTÓRE MOŻEMY JESZCZE BARDZIEJ DOKŁADNIE DOPASOWAĆ DO POWIERZCHNI, NA KTÓREJ MA BYĆ ...

PROFILE ALUMINIOWE LUMINES DO TAŚM LED W PODSTAWOWYCH RODZAJACH SUROWYM I SREBNYM ANODOWANYM ORAZ AŻ W 3 BARWACH - CZARNY, INOX, BIAŁY. TERAZ MOŻEMY DOBRAĆ PROFILE WEDLE WŁASNEGO UPODOBANIA, NIE TYLKO OPIERAJĄC SIĘ NA KSZTAŁCIE ALE RÓWNIEŻ NA KOLORZE WYKOŃCZENIA, KTÓRE MOŻEMY JESZCZE BARDZIEJ DOKŁADNIE DOPASOWAĆ DO POWIERZCHNI, NA KTÓREJ MA BYĆ ZAMONTOWANY. ESTETYKA, PRAKTYCZNOŚĆ I EKONOMIA TO TYLKO NIE LICZNE ZALETY PROFILI LUMINES.

Więcej

PROFILE ALU LED LUMINES W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • LUMINES A - ZEWNĘTRZNE...

    PROFILE LUMINES ZEWNĘTRZNE MOŻNA ZASTOSOWAĆ PRAKTYCZNIE WSZĘDZIE TAM GDZIE CHCEMY PODŚWIETLIĆ, ROZŚWIETLIĆ CZY DOŚWIETLIĆ POWIERZCHNIE ZA POMOCĄ TAŚMY LED, MOŻEMY SZYBKO I SPRAWNIE BEZ WIĘKSZEGO WYSIŁKU ZAMONTOWAĆ PROFIL NA POWIERZCHNI ZA POMOCĄ NP. TAŚMY DWUSTRONNEJ LUB WKRĘTÓW. OPRÓCZ PODSTAWOWYCH ZALET PROFILI ALUMINIOWYCH TAKICH JAK ODPOWIEDNIE ODPROWADZANIE CIEPŁA, DODATKOWĄ ZALETĄ JEST SPORA GAMA KOLORÓW WYKOŃCZENIA PROFILI CO ZDECYDOWANIE UŁATWI NAM W DOBORZE DANEGO PROFILU LUMINES DO POWIERZCHNI NA KTÓREJ BĘDZIE ZAMONTOWANY.

  • LUMINES B - WPUSZCZANE

    PROFILE LUMINES WPUSZCZANE MOŻNA ZASTOSOWAĆ PRAKTYCZNIE W KAŻDYCH MEBLACH-KUCHENNYCH, SALONOWYCH CZY W GABLOTACH, KTÓRE CHCEMY PODŚWIETLIĆ, ROZŚWIETLIĆ CZY DOŚWIETLIĆ ZA POMOCĄ TAŚMY LED, MOŻEMY SZYBKO I SPRAWNIE PO WCZEŚNIEJSZYM WYFREZOWANIU SZCZELINY, ZAMONTOWAĆ PROFIL ZA POMOCĄ, NAJLEPIEJ KLEJU MONTAŻOWEGO LUB WKRĘTÓW. OPRÓCZ PODSTAWOWYCH ZALET PROFILI ALUMINIOWYCH WPUSZCZANYCH TAKICH JAK ODPOWIEDNIE ODPROWADZANIE CIEPŁA, MAŁA WIDOCZNOŚĆ - PATRZĄC NA PRZECIW, DODATKOWĄ ZALETĄ JEST SPORA GAMA KOLORÓW WYKOŃCZENIA PROFILI CO ZDECYDOWANIE UŁATWI NAM W DOBORZE DANEGO PROFILU LUMINES DO POWIERZCHNI W KTÓREJ BĘDZIE ZAMONTOWANY.

  • LUMINES C - NAROŻNE...

    PROFILE LUMINES NAROŻNE 45° MOŻNA ZASTOSOWAĆ PRAKTYCZNIE WSZĘDZIE TAM GDZIE CHCEMY PODŚWIETLIĆ, ROZŚWIETLIĆ CZY DOŚWIETLIĆ POWIERZCHNIE ZA POMOCĄ TAŚMY LED, MOŻEMY SZYBKO I SPRAWNIE BEZ WIĘKSZEGO WYSIŁKU ZAMONTOWAĆ PROFIL NA POWIERZCHNI W NAROŻU, ZA POMOCĄ NP. TAŚMY DWUSTRONNEJ LUB WKRĘTÓW. OPRÓCZ PODSTAWOWYCH ZALET PROFILI ALUMINIOWYCH NAROŻNYCH TAKICH JAK, ODPOWIEDNIE ODPROWADZANIE CIEPŁA CZY MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA W NAROŻU WEWNĘTRZNYM SZAFKI, GDZIE NAJMNIEJ TAKI PROFIL PRZESZKADZA I NIE JEST DODATKOWYM ELEMENTEM SZAFKI, A ZA RAZEM OŚWIETLA CAŁY BLAT, DODATKOWĄ ZALETĄ JEST SPORA GAMA KOLORÓW WYKOŃCZENIA PROFILI CO ZDECYDOWANIE UŁATWI NAM W DOBORZE DANEGO PROFILU LUMINES DO POWIERZCHNI NA KTÓREJ BĘDZIE ZAMONTOWANY.