WŁACZNIKI I STEROWNIKI LED

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
WŁACZNIKI I STEROWNIKI LED

STEROWNIKI, KONTROLERY, ŚCIEMNIACZE DO STEROWANIA OŚWIETLENIEM RGB, ORAZ POZOSTAŁYM OŚWIETLENIEM LED PRZYSTOSOWANYM DO FUNKCJI STEROWANIA

WŁACZNIKI I STEROWNIKI LED W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • IR - PODCZERWIEŃ
  STEROWNIKI NA PODCZERWIEŃ (IR) TO WYGODNE ROZWIĄZANIE DO STEROWANIA OŚWIETLENIEM WEDLE WŁASNYCH UPODOBAŃ I ZACHCIANEK. ZASADA JEST TAKA SAMA JAK PRZY PILOCIE DO TELEWIZORA - WYCELUJ - NACIŚNIJ - CIESZ SIĘ EFEKTEM !!
 • RF - RADIOWE
  Sterowniki radiowe (RF) to rewelacyjne rozwiązanie, praktycznie bez ograniczeń, do sterowania oświetleniem wedle własnych upodobań i zachcianek. Zasada jest bardzo prosta – naciśnij – ciesz się efektem własnego oświetlenia, zmianą kolorów … po prostu świecisz jak chcesz, kiedy chcesz.
 • ŚCIEMNIACZE - REGULATORY
  Regulacja jasności oświetlenia pozwala nie tylko na stworzenie czy dopasowanie klimatu pomieszczenia do aktualnych wymagań ale również daje wymierne oszczędności. Często nie potrzebujemy światła o maksymalnym natężeniu więc mogłoby ono świecić na przykład na 40% swojej mocy tym samym generując nam spore oszczędności. Do tego jednak potrzebny jest regulator jasności, który w przypadku oświetlenia LED musi być nieco bardziej zaawansowany elektronicznie aby działał sprawnie i nie powodował uszkodzeń diod LED.
 • DOTYKOWE I BEZDOTYKOWE
  Sterownik i kontrolery z panelem dotykowym to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, niepowtarzalny designe i prostotę w sterowaniu swoim ulubionym oświetleniem LED. Teraz możemy bez najmniejszego problemu zmieniać kolory za pomocą sterowników RGB, przyciemniać lub rozjaśniać za pomocą ściemniaczy, czy robić to i to w sterowniku, który posiada obie funkcje w jednym.
 • WiFi - LED
  ODBIORNIK WiFi KONTROLI STEROWANIA OŚWIETLENIEM LED TO URZĄDZENIA POZWALAJĄCE NA ZINTEGROWANIE I STEROWANIE OŚWIETLENIEM Z WŁASNEGO TELEFONU KOMÓRKOWEGO, NAWET KILKOMA STEROWNIKAMI A CO ZA TYM STOI, KILKOMA SEKCJAMI ŚWIETLNYMI. COŚ CO MOZĘ NAM UŁATWIĆ A NA PEWNO UROZMAICIĆ KONTROLĘ NAD ŚWIATŁEM TO NA 100% LED CONTROLLERY WiFi.
 • WZMACNIACZE LED
  Wzmacniacze LED (EKSPANDER) są wymagane wszędzie tam, gdzie moc instalowanego oświetlenia LED lub LED RGB przekracza możliwości wyjść sterowników i ściemniaczy. Możliwości te nie są zazwyczaj duże i ograniczają się do kilkudziesięciu Watów. Czasami chcemy też z jednego punktu sterować jasnością lub kolorem światła w wielu, często odległych miejscach. Wtedy również przyda się wzmacniacz/ekspander, ponieważ przy niskim napięciu oraz modulacji PWM nie są wskazane długie połączenia i dobrze jest rozproszyć instalację na kilka krótszych obwodów.
 • DEKODERY-KONTROLERY LED
  Dekoder zamienia sygnał DMX na sygnał PWM którym można bezpośrednio podawać na diody LED. Dzięki podłączeniu konsoli można uzyskać praktycznie nieograniczone możliwości w sterowaniu oświetleniem.