ŹRÓDŁA ŚWIATŁA LED

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
ŹRÓDŁA ŚWIATŁA LED

"ŻARÓWKI LED" DOSTĘPNE Z PRAWIE KAŻDYM RODZAJEM TRZONKA, ENERGOOSZCZĘDNY ZASTĘPNIK KAŻDEJ TRADYCYJNEJ ŻARÓWKI WYSTĘPUJĄCEJ NA RYNKU

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA LED W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • GU10
  Doskonałej jakości żarówki GU10/230V wykorzystują półprzewodnikowe diody LED jako źródło światła. Idealnie oświetla pomieszczenie imitując świecenie klasycznej żarówki. Zastosowany gwint GU10 idealnie pasuję w miejsce po tradycyjnych halogenach. Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, hotele, sklepy, dekoracja witryn wystawowych, ekspozycja światłem eksponatów muzealnych.
 • E27
  Doskonałej jakości żarówki E27/230V wykorzystują półprzewodnikowe diody LED jako źródło światła. Idealnie oświetla pomieszczenie imitując świecenie klasycznej żarówki. Zastosowany gwint umożliwia montaż w tradycyjnych oprawach oświetleniowych. Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, hotele, sklepy, dekoracja witryn wystawowych, ekspozycja światłem eksponatów muzealnych.
 • E14
  Doskonałej jakości nowoczesna żarówka wykorzystująca półprzewodnikowe diody LED jako źródło światła. Idealnie oświetla pomieszczenie imitując świecenie klasycznej żarówki. Zastosowany gwint umożliwia montaż w tradycyjnych oprawach oświetleniowych. Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, hotele, sklepy, dekoracja witryn wystawowych, ekspozycja światłem eksponatów muzealnych, plafony, kinkiety, lampy stojące itp.
 • G9
  Żarówki o mocowaniu G9 można zastosować do różnego rodzaju oświetlenia. Idealnie nadają się do wszelkich aranżacji świetlnych. Są bardzo wydajne. Ich niewielkie rozmiary są ogromną zaletą tam, gdzie potrzeba dużo światła a miejsca jest niewiele.
 • G4
  Żarówki LED z trzonkiem G4 idealnie nadaje się do zastosowania w domu jak i w biurze. W zupełności zastępuje standardowy halogen o mocy 15W. Idelanie nadają się jako zamienniki halogenów w oświetleniu kuchennym, meblowym w oprawach o małej grubości. Emitowane światło jest bardzo przyjemne i jednorodne, a pełna moc uzyskiwana jest zaraz po zaświeceniu (brak konieczności nagrzewania jak w przypadku tradycyjnych żarówek energooszczędnych). Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych barw można dobrać odpowiedni odcień i uzyskać pożądany efekt.
 • MR16 (GU5,3)
  Doskonałej jakości żarówki MR16/230V wykorzystujące półprzewodnikowe diody LED jako źródło światła. Idealnie oświetlają pomieszczenia imitując świecenie klasycznej żarówki. Zastosowany gwint umożliwia montaż w tradycyjnych oprawach oświetleniowych i pozwala na zastąpienie tradycyjnych halogenów. Zastosowanie: pomieszczenia mieszkalne, hotele, sklepy, dekoracja witryn wystawowych, ekspozycja światłem eksponatów muzealnych.
 • MR11 (GU4)
  Żarówki LED MR11 gwarantują dużą jasność, niewielki pobór prądu oraz żywotność sięgającą 50 000 godzin. Emitowane światło jest bardzo przyjemne i jednorodne, a pełna moc uzyskiwana jest zaraz po zaświeceniu (brak konieczności nagrzewania jak w przypadku tradycyjnych żarówek energooszczędnych). idealnie nadaje się do zastosowania w domu jak i w biurze. W zupełności zastępuje standardowy halogen.
 • GU11
  Żarówki LED GU11 gwarantują dużą jasność, niewielki pobór prądu oraz żywotność sięgającą 50 000 godzin. Emitowane światło jest bardzo przyjemne i jednorodne, a pełna moc uzyskiwana jest zaraz po zaświeceniu (brak konieczności nagrzewania jak w przypadku tradycyjnych żarówek energooszczędnych). idealnie nadaje się do zastosowania w domu jak i w biurze. W zupełności zastępuje standardowy halogen.
 • GY6,35
  ENERGOOSZCZĘDNE ZAMIENNIKI LED SZTYFTOWYCH ŻARÓWEK HALOGENOWYCH GY6,35
 • AR111(G53)
  Oprawa AR111 to wysokiej jakości źródło LED oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne. Umożliwiają one przy stosunkowo niskim poborze mocy (10W) zastąpić żarówkę halogenową o mocy 75W.
 • G24
  "Żarówka led" z trzonkiem G24 oferuje wysokiej jakosci naturalne swiatło, niskie zuzycie energii jak równiez nowoczesny wygląd. Idelanie pasuję do plafonów, zastępując tradycyjne świetlówki kompaktowe. Umozliwia oświetlenie np. korytarzy, holi, klatek schodowych itp.
 • GX53
  Oprawa LED typu downlight z trzonkiem GX53. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się jako oświetlenie witryn, wystaw lub jako oświetlenie pod szafkowe.
 • R7S
  Żarówki z trzonkiem R7S wykorzystywane są jako zastępniki tradycyjnych halogenów rurkowych stosowanych min. w oprawach naświetlaczy. Aluminiowa obudowa zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła. Charakteryzują się niskim zużyciem prądu i dużą żywotnością. Zasilane są napięciem 230V. Wykorzystywane mogą być w oświetlaniu budynków, hal, placów, na terenie budowy itp.
 • ŚWIETLÓWKI LED
  Świetlówka LED(tuba) - liniowa - to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań do kompleksowego oświetlania pomieszczeń biurowych, hal, szkół, przedszkoli, magazynów, sklepów wielkopowierzchniowych i wszystkich miejsc, które oświetlane są tradycyjnymi lampami jarzeniowymi (tzw. jarzeniówka). Używanie świetlówek LED efektywnie zastępuje tradycyjne źródła światła. Zastosowana technologia w połączeniu z diodami LED SMD pozwala na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii, obsługi, konserwacji.
 • MODUŁY LED
  Moduły LED przeznaczone są między innymi do podświetleń liter reklamowych i kasetonów. Moduły LED sprawdzają się także do podświetleń pleksi i innych materiałów np. podwieszane sufity. Dzięki sztywnej obudowie są łatwe w montażu i niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Moduły można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.