OŚWIETLENIE LED - OGRÓD

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl
OŚWIETLENIE LED - OGRÓD
OŚWIETLENIE LED W TWOIM OGRODZIE, NADA MU NIEPOWTARZALNEGO WDZIĘKU, WYODRĘBNI JEGO UKRYTE PIĘKNO A WSZYSTKO TO OSZCZĘDNIE I ESTETYCZNIE.

OŚWIETLENIE LED - OGRÓD W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • STOJĄCE
  W tej kategorii znajdziesz lampy stojące wykonane z aluminium, stali nierdzewnej jak i żywicy polimerowej. Wszystkie lampy mają uniwersalne mocowanie. Każdą lampę możesz przykręcić do podłoża za pomocą stopki, kołeczków i wkrętów dostępnych razem z lampą. Lampy można mocować również bezpośrednio do ziemi za pomocą dołączonego grotu.
 • DO ZABUDOWY I NAJAZDOWE
  Tutaj znajdziesz lampy do stosowania w podjazdach, chodnikach, schodach, na tarasach, do wyznaczania miejsc parkingowych i ciągów komunikacyjnych. Wszystkie lampy posiadają szyby ze szkła hartowanego o nacisku statycznym 1,5t. Lampy te można zabudowywać w powierzchnie pionowe jako elementy podświetlające lub poziome jako typowe lampy najazdowe.
 • REFLEKTORY
  W tej kategorii znajdziesz reflektory kierunkowe. Lampy te posiadają regulowany kąt świecenia w wielu płaszczyznach. Umożliwiają podświetlenie mocnym źródłem światła led lub power led elementów roślinnych jak i budynków.
 • WODOSZCZELNE IP68
  W tej kategorii znajdziesz lampy które mogą pracować pod wodą. Posiadają one IP68 co powoduje że są całkowicie wodoszczelne. Możesz je stosować do podświetlania oczek wodnych, fontan, basenów ipt. W większości wypadków lampy posiadają źródła led co powoduje że woda się nie nagrzewa i nie powoduje wykwitów glonów.
 • DEKORACYJNE
  Tutaj znajdziesz lampy o walorach dekoracyjnych. Dają one światło w postaci lekkiej poświaty świetnie nadające się do akcentowania wybranych miejsc lub jako elementy nowoczesnej architektury krajobrazu.
 • KINKIETY
  Tutaj znajdziesz zarówno nowoczesne jak i stylizowane kinkiety. Świetnie nadają się do podświetlania ścian, kolumn, wejść do domów, oświetlenie akcentujące na tarasach i werandach itp.
 • WISZĄCE
  Tutaj znajdziesz lampy do podświetlania parasoli ogrodowych i lampki ledowe do podświetlania drzew i choinek.
 • AKCESORIA DO SYSTEMU 12V
  W tej kategorii znajdują się żarówki LED, transformatory w obudowie wodoszczelnej, przewody główne, przedłużacze i rozgałęziacze. Szeroki wybór źródeł światła umożliwia dobór oświetlenia wedle własnych upodobań, a transformatory i przewody ze specjalnymi gniazdami umożliwiają szybki i samodzielny montaż.
 • KONSOLE OGRODOWE
  W tej kategorii znajdziecie konsole ogrodowe, ułatwiające podłączenie, przedłużenie połączeń, wszędzie tam gdzie potrzebujemy dodatkowego zasilania z sieci. Wszystko w odpowiednio dobranym stylu i kształcie. Praktyczny i pasujący praktycznie do każdego wystroju twojego ogrodu, teraz już nie zaskoczy cię brak prądu nawet w najbardziej oddalonym zakątku.