Kategorie

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Firma Lumines powstała z połączenia fascynacji i chęci wykorzystania najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie technologii LED, którymi chcieliśmy i cały czas chcemy się z Wami dzielić.


Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też oprócz produktów wysokiej jakości zapewniamy doradztwo w zakresie doboru źródeł światła na każdym poziomie inwestycji.
Profil naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż, doradztwo, wymianę, możliwość zaprojektowania oświetlenia, jak i montaż źródeł światła LED. Dojeżdżamy do klienta, dostarczamy wybrane produkty i montujemy oświetlenie w mieszkaniach prywatnych  firmach, zakładach przemysłowych, obiektach handlowych. Jednocześnie, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, zajmujemy się połączeniem energooszczędnego oświetlenia LED z instalacjami inteligentnych budynków. Mając na uwadze nasze doświadczenie wiemy, że jedynie połączenie automatyki sterowania z oszczędnym oświetleniem daje wymierne korzyści ekonomiczne. Idea inteligentnego domu, którą Państwu proponujemy to system INELS- jedno  z najbardziej rozbudowanych i funkcjonalnych rozwiązań tego typu na rynku. Usatysfakcjonowany klient jest dla nas wyznacznikiem sukcesu.


Zapraszamy do współpracy producentów mebli, salony mebli i aranżacji wnętrz, agencje reklamowe, biura projektowe, architektów ,projektantów wnętrz i przestrzeni otwartych oraz wszelkie podmioty zajmujące się projektowaniem, promowaniem i montażem elementów i systemów nowoczesnego oświetlenia LED oraz systemów inteligentnego domu. Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie techniczne.


Ponadto, prowadzimy sprzedaż w sklepie internetowym do którego gorąco zapraszamy.

Zapraszamy również do naszego biura w Świdniku

przy ul. Kruczkowskiego 6A w godzinach od 9 - 17.Pozdrawiamy

Zespół Lumines

 

LUMINES

ul. Kruczkowskiego 6A

21-040 Świdnik
NIP 712-252-34-35
Regon 061703100

www.lumines.com.pl

tel.: 501 730 954


 

e-mail: biuro@lumines.com.pl
numer GG : 43627600

Skype: luminesled