LOGUS 90 ARBORE

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

LOGUS90 WŁĄCZNIK 3-KLAWISZOWY, ARBORE DREWNO

LOG-0018

Nowy produkt

ARBORE 3-KLAWISZOWY, BUK/PERŁOWY, MACHOŃ/GRAFITOWY, WIŚNIA/PERŁOWY, ORZECH/ALUMINIOWY

Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


207,20 zł brutto

207,19 zł za 1szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Łącznik 3-klawiszowy

Klawisze do łacznika 3 klawiszowego

Ramka pojedyńcza 

Kolory włączników Arbore: buk/perłwy, machoń/grafit, wiśnia/perła, orzech/aluminium.

 

PO POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA W MIEJSCU "obsługa klienta" PROSIMY O WYSŁANIE NAM INFORMACJI, JAKI WYBRALI PAŃSTWO KOLOR WŁĄCZNIKA(opis bezpośrednio na zdjęciach). DZIĘKUJEMY.Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.

Pobierz PrestaShop