LUMINES A - ZEWNĘTRZNE NAWIERZCHNIOWE

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

PROFIL(A) LUMINES-LINE ZEWNĘTRZNY Z SZYBKA KLIK ALUMINIUM ANODOWANE CZARNY 1m IP40

LUM-0005

Nowy produkt

Profil zewnętrzny aluminium anodowane CZARNE 1m do taśm led 8mm i 10mm

CENA Z SZYBKĄ !Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Nie ma punktów za ten produkt.


10,16 zł brutto

10,16 zł za 1m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Barwa wykończenia

aluminium anodowane - CZARNY

Wymiary

16x9,30x1000 [mm]

Przeznaczenie

taśma led o szerokości 8mm, 10mm

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS 

gwarancja 24 miesięcy od firmy lumines

 

Profil LUMINES-LINE alu anodowane CZARNE 1m


Profile Lumines-LINE występują w podstawowych rodzajach - aluminium surowe i aluminium anodowane srebne oraz w trzech dodatkowych kolorach czarnym, białym i inox.

 

Profile Lumines-LINE to nie tylko estetyczne wykończenie oświetlenia led, ale i praktyczny radiator, który skutecznie odprowadza ciepło wytwarzane przez diody led przyczyniając się do przedłużenia żywotności tych że diod led.


Wykorzystywane dla oświetlenia typu LED, na paskach miękkich, sztywnych, stosowany do oświetleń i podświetleń (w zależności od mocy zastosowanych LED)


Zastosowanie profili Lumines-LINE - w architekturze wnętrz, meblarstwie (małe przekroje płyt, zabudowy, kuchnie, meble ), schody, wystawiennictwo (ekspozytory), scenografia, reklama, hotele, oświetlenie stanowisk pracy (trudno dostępne - zacienione miejsca).
Profil nie jest wodoszczelny, przeznaczony jest do stosowania w miejscach nienarażonych na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych.


BARWY SZYBEK (OSŁON) do wyboru: TRANSPARENTNA, SZRON, MLECZNA


PO POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA W MIEJSCU "obsługa klienta" PROSIMY O WYSŁANIE NAM INFORMACJI, JAKĄ WYBRALI PAŃSTWO BARWĘ SZYBKI (OSŁONY). DZIĘKUJEMY.

 

 

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.

Produkty powiązane