PROFILE ALUMINIOWE - KLUŚ

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Profil Easy 1m anodowany 15,2mm x 6mm

PRK-0004

Nowy produkt

16x6x1000 [mm], Aluminium anodowane, cena z szybkąWięcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Nie ma punktów za ten produkt.


20,24 zł brutto

20,24 zł za 1m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Wymiary

16x6x1000 [mm]

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS (możliwa każda akredytacja EU)Profil EASY

dla oświetlenia typu LED, na paskach miękkich, stosowany do oświetleń i podświetleń (w zależności od mocy zastosowanych LED)
wykorzystywany między innymi w architekturze wnętrz, meblarstwie (małe przekroje płyt, zabudowy, kuchnie, meble ), schody, wystawiennictwo (ekspozytory), scenografia, reklama, hotele, oświetlenie stanowisk pracy (trudno dostępne - zacienione miejsca).
Profil nie jest wodoszczelny, przeznaczony jest do stosowania w miejscach nienarażonych na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych.

 

 

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.