PROFILE ALUMINIOWE - KLUŚ

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Profil Ringo 1m anodowany 18,5mm x 15,8mm

PRK-0011

Nowy produkt

18,5x16x1000 [mm], Aluminium anodowane, cena z szybką

Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


39,10 zł brutto

39,10 zł za 1m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Wymiary

18,5x16x1000 [mm]

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS (możliwa każda akredytacja EU)PROFIL RINGO

Stosowany do oświetlenia typu LED, na paskach miękkich lub twardych, oświetleń i podświetleń ( w zależności od mocy zastosowanych LED ). Może być wykorzystywany do budowy opraw oświetleniowych wolnostojących, w oprawach niezabudowanych, w architekturze wnętrz, scenografi, reklamie, oświetleniu stanowisk pracy ( trudno dostępne, zacienione miejsca ) .
Możliwość uzyskania szczelności IP65.

Jednymi z zalet produktu to małe rozmiary, bardzo dobre oddawanie ciepła, profil stwarza duże możliwości konstruowania indywidualnych projektów lamp, niska waga, produkt przyjazny środowisku.

 

 

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

  

 

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.