PROFILE ALUMINIOWE - KLUŚ

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Profil Easy In wpuszczany 1m anodowany 22mm x 6mm

PRK-0008

Nowy produkt

22x6x1000 [mm], Aluminium anodowane, cena z szybką

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


31,10 zł brutto

31,10 zł za 1m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Wymiary

22x6x1000 [mm]

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS (możliwa każda akredytacja EU)

PROFIL EASY IN

Małe rozmiary ( 6 mm wysokości ) pozwalają na ukrycie oprawy w ściankach mebla o bardzo małych przekrojach, specjalny kołnierz pozwala na ukrycie nieestetycznych krawędzi (specjalnie przygotowane zagłębienie w płaszczyźnie płyt, karton - gipsu, ścian, płyt kamiennych itp. ) ,  łatwy montaż, niska waga, dobre oddawanie ciepła, profil przyjazny środowisku.

oświetlenia typu LED, na paskach miękkich lub twardych, do oświetleń i podświetleń ( w zależności od mocy zastosowanych LED )
Stosowany między innymi w płytach meblowych o małych przekrojach, płytach karton - gipsowych, płaszczyznach ścian itp., oświetlenie kuchenne LED, oświetlenie kuchni LED.
Możliwość uzyskania wodoszczelności IP 67.

 

 

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. 

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.