PROFILE ALUMINIOWE - KLUŚ

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Profil Flow 2m anodowany 19mm x 19mm

PRK-0019

Nowy produkt

19x19x2000 [mm], Aluminium anodowane, cena z szybką

Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


65,45 zł brutto

65,44 zł za 2m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Wymiary

19x19x2000 [mm]

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS (możliwa każda akredytacja EU)PROFIL FLOW

Profil FLOW umożliwia skierowanie światła w przeciwnym kierunku do wzroku użytkownika. Dzięki temu uzyskujemy efekt delikatnego podświetlenia - nie rażąc oczu.

Przeznaczony do oświetlenia typu LED, na paskach miękkich lub twardych, oświetleń i podświetleń (w zależności od mocy zastosowanych LED).
Montowany jest we wpustach lub do krawędzi płaszczyzn różnych elementów.
Przystosowany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Zaletą tego profilu to małe rozmiary, możliwość uzyskania wodoszczlności IP65, kąt 45°- umożliwia skierowanie światła tak aby nie raziło oczu użytkownika, niska waga, nowoczesny design, profil przyjazny środowisku.

 

 

 

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.