PROFILE ALUMINIOWE - KLUŚ

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

Profil HR-line 2m 19,2mm x 8,5mm

PRK-0023

Nowy produkt

19,2x8,5x2000 [mm], Aluminium anodowane, cena z szybką

Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 1-5 DNI

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


74,56 zł brutto

74,56 zł za 2m

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Możliwości stosowania

Ograniczone jedynie wyobraźnią

Wymiary

19,2x8,5x2000 [mm]

Gwarancja

24 miesiące

Certyfikaty

CE, RoHS (możliwa każda akredytacja EU)PROFIL SPLASH

Przeznaczony do oświetlenia typu LED, na paskach miękkich, przystosowany do montażu w płaszczyznach podłóg, konstrukcja profilu przy zastosowaniu w podłodze przewiduje standardowe obciążenia i czynności konserwacyjno - użytkowe, wysokość przekroju oprawy pozwala na montaż w szczelinie wytworzonej przez przeciętną grubość płytek ceramicznych i kleju.

Wykorzystywany min. do zastosowań w budownictwie, architekturze krajobrazu : ogrody, identyfikacja świetlna przestrzeni publicznej, ciągi komunikacyjne, fasady budynków, baseny.
Zaletami są małe rozmiary, szczelność IP67 możliwa do osiągnięcia tylko z paskami LED o szczelności IP65 lub IP67, wytrzymałość mechaniczna na standardowe obciążenia przyjęte dla podłóg, profil przyjazny środowisku.
Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.