ŚCIENNE LED

Newsletter

status.asp?id=39973839&styl=1&source=wid Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij

KONTAKT

501 730 954 e-mail: biuro@lumines.com.pl

OPRAWA CRYSTAL SILVER 3LED 16lm 12V DC 0,3W KABEL 0,3m

DEK-0005

Nowy produkt

3 LED SILVER 0,3W 12V KABEL 0,3m ŚCIENNA - SCHODOWA

Więcej szczegółów

CZAS REALIZACJI 2-14 DNI

Nie ma punktów za ten produkt.


28,05 zł brutto

28,05 zł za 1szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oprawa CRYSTAL SILVER to znakomite rozwiąznie w podświetleniu schodów, z boku z montażem w scianie w standardowej puszce 60mm lub bezpośrednio w stopniach schodowych., rozporowe stalowe blaszki z tyłu oprawy dokładnie zamocują i przytrzymają sztywno oprawę w puszce lub wykonanym otworze stopni schodowych.

Delikatne stylowe światło LED o minimalnym poborze prądu 0,3W doświetli każdy stopień schodów, tak żeby już nigdy nie trzeba było chodzić po schodach w kompletnych ciemnościach lub przy głównym oświetleniu budząc przy tym innych domowników.

Oprawy CRYSTAL SILVER LED wystepują w dwóch rodzajach obudowy srebnym i satyny oraz, aż 7-miu kolorach barwy światła. Teraz każdy znajdzie najbardziej odpowiedni kolora światła pasujący do wystroju i charakteru domu jak i jego mieszkańców.

 

  • Źródło światła: diody LED - 3szt.

  • Napięcie zasilania: 12V DC

  • Moc pobierana: 0,3W

  • Długość kabla zasilającego: 0,3m

  • Wymiar: 75 x 75 x 31mm
  • Stopień ochrony: IP20

  • Klasa ochronności: III

  • Montaż na powierzchniach meblowych: TAK

  • Montaż na powierzchniach normalnie palnych: TAK

  • Gwarancja 12 miesięcy

Kolor wykończenia: aluminium srebne - szkło

Należy zasilać z zasilacza LED 12V DC.Barwa światła - biały ciepły, biały naturalny, biały zimny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy  (do wyboru).

Montaż dopuszkowy 60mm lub do wcześniej przygotowanego otworu.

 

PO POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA W MIEJSCU "obsługa klienta" PROSIMY O WYSŁANIE NAM INFORMACJI, JAKĄ WYBRALI PAŃSTWO BARWĘ ŚWIATŁA. DZIĘKUJEMY.

 

 

 

Opisy przedmiotów jak i zdjęcia do nich dołączone są autorstwa producentów lub  firmy Lumines.
Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronach www.lumines.com.pl w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Staramy się przygotowywać dla Państwa zdjęcia, specyfikację techniczną i opisy produktów, jak najlepiej oddające ich rzeczywisty wygląd i cechy, jednak ze względu na różne typy monitorów i błędy w informacjach przekazywanych przez producentów, występujące różnice nie mogą stanowić podstawy do zwrotu zakupionych produktów.